Beyoğlu Sepetli Platform

Beyoğlu Sepetli Platform
10 Aralık 2019

Beyoğlu denilince insanın aklına; ilk seferine 11 Şubat 1914 tarihinde çıkan elektrikli tramvaylar ve daha sonra da binlerce tarihi dokuya sahip binalar, nostalji kokan sokaklar geliyor... Beyoğlu, ne kadar güzel ve insanları ne kadar naifmiş eskiden; Günümüzde ise kozmopolit bir dünya şehri halini almış İstanbul’un kozmopolit başkenti sayılabilecek ilçesi. Doğal değişim sürecinden geçen İstanbul’un kalbi Beyoğlu beraberinde kent sakinlerinin profilini de değiştirdi ama Beyoğlu’ nun güzelliği, çekiciliği hiç değişmedi sadece ; küreselleşmenin gerektirdiği global gelişime ayak uydurmak zorunda kaldı.”Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir” demiş ünlü düşünür Herakleitos. Çağa uyum sağlayabilmek ve ayakta kalabilmek için değişim şart.

Beyoğlu eskimiş Avrupa görüntüsünü değiştirmeye çabalarken ve geliştirirken başta vinçler olmak üzere, sepetli platform hizmetlerine de ihtiyaç duydu, duyuyor ve hep de duyacak. Biliyorsunuz ki Sepetli Vinç 21. yüzyılın en çok ihtiyaç duyulan ve inşaat sektörünü en çok kolaylaştıran iş makinesi. Özellikle vincin üzerindeki sepet tam bir can kurtaran.; hem mecazi anlamda hem de kelime anlamıyla evet tam bir can kurtaran. Kullanışlı ve emniyetli. Karmaşık girilmesi ve ulaşılması güç yüksekliklerde ki mekanlara ulaşarak kolaylıkla işinizi tamamlamaya imkan veriyor. İnsan gücü ile ulaşılamayacak çok katlı binaların inşaatı, tamir, çatı onarım, temizlik, tadilat, nakliye, yerlestirme vb. tarzlarda işlerde büyük rahatlık sağlıyor.

Eğer siz de inşaat sektörünün içindeyseniz; mutlaka Beyoğlu Sepetli Platform hizmetinin profesyonel hizmetinden yararlanırsınız. İşinizin özelliğine göre farklı platform sepetli vinç gereksinimiz olacaktır zaman zaman. 25-30-43-54-60-67-70-84 metre yükseklikler gibi her farklı platform için farklı sepetli vinç almanız ve yatırım yapmanız iş performansınızı negatif etkileyecektir. İş makinelerine yatırım yapmak yerine; ihtiyaç duyduğunuz her an; Beyoğlu Sepetli Platform hizmetinden yararlanabilirsiniz. İş makinelerimiz güvenli ve ekonomik olup saatlik, günlük, haftalık veya aylık kiralama olarak hizmetinize sunulmaktadır. Güveninirliğini arttırmak için iş makinelerimizin düzenli olarak bakımları yapılır. Uzman kişiler tarafından denetlenen makina parkurumuz TSE belgesine sahiptir . Çünkü iş sağlığı ve can güvenliği her şeyin üstündedir anlayışına sahibiz.