Beyoğlu Sepetli Vinç

Beyoğlu Sepetli Vinç

Sepetli vinç dediğimiz sistem özellikle güvenli olmayan bölgelerde, yetişmesi kolay olmayan alanlarda çalışanların rahat bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmesi adına en önemli yardımcı araç olarak tanımlanabilir. İş makinesi ve sepet aksamı ile bir bütün olan bu makineler günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Eskiden özellikle yüksek alanlarda çalışma yapmak adına ciddi tehlikelerle karşılaşmak söz konusuydu. Ancak gelinen teknolojik noktada vinç yardımı ile herhangi bir binanın herhangi bir katına ulaşmak ister elektrik ister yapılandırma ister boyama gibi işlemler rahat bir şekilde uygulanabilmektedir. Bu sayede hem işlemler hızlı bir şekilde tamamlanmakta hem de herhangi bir can tehlikesi söz konusu olmamaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ile Beyoğlu Sepetli Vinç bünyesindeki donanımlı personelimiz bu konuda sizlere kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz tonaj ve tipte sepetli vincinizi en hızlı şekilde hazırlıyor ve çalışmalarınızı yapmanız adına sizlere sunuyoruz. Pek çok vinç çeşidi firmamız bünyesinde yer almaktadır. Çalışılacak yerin yüksekliği, konumu vinç çeşidini belirlemede etkili olmaktadır. Metre bazında 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metrelik modellerimiz bulunmaktadır. Hafif kamyon ile taşınabilecek kapasitedeki vinçler 3,5 ton civarındadır ve 20-25 metreye kadar ulaşabilmektedir. Genellikle şehir içerisinde en sık kullanılan vinç tipi olmaktadır.

7,5 ton civarında ve hafif kamyonla taşınabilen vinçler ise 30 metre yüksekliğe çıkabilmenize olanak tanır. Reklam panosu ve direkler için genellikle tercih edilen vinç tipidir. Eğer ulaşılması gereken yer 45 metrelik bir mesafede ise 15 tonluk kamyonla taşınabilen vinçleri sunmaktayız. Özellikle inşaat alanlarında yapılacak çalışmalar için bu tip sepetli vinçler tercih edilmektedir. 26 ton kamyonla taşınabilen ve 53 metreye ulaşan sepetli vinçler ise büyük yapılar için idealdir. Hangi alanda ya da hangi yükseklikte bir çalışma yapacak olursanız olun Beyoğlu Sepetli Vinç firmamız sizlere en uygun, en ekonomik ve güvenli sepetli vinçleri ile yardımcı olmaktadır.